Aktualności Akademii Karate oraz europejskiej i światowej organizacji Karate

Facebook Pagelike Widget

2 MIEJSCE DRUŻYNOWO W MISTRZOSTWACH POLSKI

7 listopada 2020
7 listopada 2020 zapisze się w historii Radzymińskiej MKS Karate Akademii dobrą kartą. Na MP w Zielonce  zdobyliśmy 3 złote i 1 srebrny medal. Dało nam to II m Drużynowo w Polsce w kategorii Młodzieżowców i Juniorów. Ciężka praca , systematyczność na treningach mimo

ZAPISY NA OBÓZ GLICZARÓW 2020

5 listopada 2020
  BRAK MIEJSC możliwość zapisania się na listę rezerwową – Shihan Lenkiewicz – 605 85 75

OSTROŁĘKA CUP 2020

3 listopada 2020
Nie zwalniamy tępa w przed dniem Wszystkich świętych 20 naszych najmłodszych zawodników wystartowała w Regionalnym Turnieju karate  dzieci w Ostrołęce. Wywalczyliśmy 5 złotych,5 srebrnych i 7 brązowych medali . Turniej zorganizowano z okazji 10 lecia klubu MKKK.Start naszych zawodników

KATOWICE CUP 2020

25 października 2020
Z Ogólnopolskiego Turnieju Karate , który odbył się w Katowicach wracamy zdobywając 7 złotych , 6 srebrnych i 9 brązowych medali. Na 16 startujących klubów nasza 23 osobowa Radzymińska MKS KK  – Karate Akademia zajęła drużynowo I m. Gratulacje dla naszych podopiecznych za

SKARŻYSKO KAMIENNA CUP 2020

18 października 2020
Pierwszy turniej wyjazdowy w tzw. „epoce COVID” tym razem do Skarżyska zakończony zdobyciem 12 medali. Nasza Radzymińska MKS KK Karate Akademia zdobyła 3 złote, 6 srebrnych i 3 brązowe medale co dało nam w klasyfikacji drużynowej II miejsce. Wyjazd naszej 20 osobowej ekipy

PUCHAR WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH.

11 października 2020
20 osobowa ekipa MKS KK wystartowała 10 .10 2020 w Orzyszu w Turnieju Wielkich jezior Mazurskich. W pięknych mazurskich klimatach prawie nad samymi Śniardwami nasi zawodnicy zdobyli 4 złote medale ,6 srebrnych i 6 brązowe. Były to rywalizacja  międzywojewódzka w kategorii młodzików i