Lp. Nazwa imprezy Miejsce Termin
1 Mistrzostwa Mazowsza Warszawa 28 lutego
2 Randori OZK WM Radzymin 6 marca
3 Egzamin na stopnie KYU / DAN WARSZAWA 12 marca
4 I Mazowiecka Liga Karate Warszawa 14 marca
5 Seminarium Sędziowskie i DAN Stara Wieś 13 -14 marzec
6 Mazowiecka Liga Karate Warszawa – Heros 14 marca
7 Mistrzostwa Makroregionu Biała Podlaska 20 marca
8 Mistrzostwa PFKS Tarnowskie Góry 27 marca
9 Turniej Kwalifikacyjny do ME w Batumi Tarnowskie Góry 27 marca
10 Seminarium klubowe Rynia 9-11 kwietnia
11 Mistrzostwa Polski Seniorów Nowy Tomyśl 24 kwietnia
12 Kobierzyce Cup Kobierzyce maj
13 Trening branchowy Warszawa maj
14 Akademickie Mistrzostwa Polski Kraków ? 8 maja
15 Warsaw Cup Warszawa 23 maja
16 Mistrzostwa Świata Fulcontakt Karate Osaka 29 – 30 maja
17 Mistrzoastwa Mazowsza Kata Halinów 6 czerwca
18 Carpathia CUP kata i kumite Rzeszów 12 – 13 czerwca
19 Wagowe Mistrzostwa Europy Seniorów Batumi 26 -27 czerwiec
20 Egzamin STOPNIE KYU Radzymin 3/4 czerwca
21 Obózy letnie Jastrzębia Góra 25.06-4.07
22 Obózy letnie Gliczarów 16-22.08
23 Letni obóz ogólnopolski PFKS Kielce 26-30 sierpnia
24 Letnie Seminarium Branch Warszawa 5-6/ 11 – 12 wrzesień
25 Kwalifikacje do ME Juniorów Ełk 18 września
26 II Mazowiecka Liga Góra Kalwaria wrzesień
27 Swedish open Open Kwalifikacje Goteborg 29 września
28 WOM Warszawa 10 października
29 MP Open i OOM juniorów Zamość październik
30 Challenger Opole Opole październik
31 Memoriał Branko Bośniaka Samobor, Chorwacja październik
32 Mistrzostwa Polski Młodzieżowców U21 Radzymin 27 listopada
33 Mazovia Cup – Puchar Młodzików Radyzmin/
Michałowice
28 listopada
34 Turniej o Puchar z Żeliwa Końskie 11 listopada
35 ME U21, U16-17, U 14 -15 Oradea 13- 14 listopada
36 Kokoro Cup Open / Juniors Warszawa 4/5 grudnia
37 PP Seniorów, juniorów i kadetów Bydgoszcz 12 grudnia

 

Kategorie wiekowe wg PZK

  • seniorzy od 18 lat
  • młodzieżowcy 18 – 21 lat
  • juniorzy 16 – 17 lat
  • młodzicy 14-15 lat
  • kadeci 12-13 lat
  • oldboy + 35 lat

Zajęcia prowadzi:

mgr Sylwia Lenkiewicz – instruktor fitness ,fizjoterapeuta, terapeuta ndt-bobath , terapii manualnej, była tancerka Zespołu Warszawa AWF.

asystent – Ewelina Sulejewska– instruktor fitness ,aqua fitness, była tancerka Zespołu AWF.

KONTAKT – 509 027 099 lub 606 994 674